PRACA

Aktualnie poszukujemy :

Kierownika robót elektrycznych

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie i koordynacja robót elektrycznych prowadzonych na budowie
  • Współpraca z projektantem i inwestorem
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej budowy
  • Koorodynowanie pracy brygad na budowie
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu funkcji kierownika robót lub kierownika budowy w specjalności elektrycznej

Elekryka / elektromontera

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkalnych i przemysłowych,
  • Umiejętność w pracy w zespole,
  • Niezawodność i samodzielność podczas wykonywanych prac,
  • Dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy

Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV wraz ze zdjęciem) na  adres biuro@voltasc.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem 604556104
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm."
design by : LEMONPIXEL.pl