RTV / SAT

 


Każda instalacja odbiorcza tv sat musi być przed uruchomieniem starannie zaplanowana.

Należy określić odbierane nadajniki oraz przewidywany rozmiar instalacji. Stąd wynikają koszty instalacji. W przypadku najprostszej nie ma konieczności stosowania elementów aktywnych, chyba że występuje trudna sytuacja odbiorcza. Celowe jest wykonanie schematu zawierającego wszystkie niezbędne elementy i połączenia oraz poziomy poszczególnych sygnałów. Firma P.H.U Volta s.c. pomoże Państwu we właściwej konfiguracji sprzętu zoptymalizuje koszty, zaprojektuje, wykona, przeprowadzi odbiór i będzie konserwować instalację TV SAT. Firma nasza współpracuje z czołowymi dostawcami sprzętu do budowy instalacji TV SAT. 
Ofertę kierujemy do właścicieli pensjonatów, hoteli, jak i deweloperów budownictwa mieszkaniowego ,którzy w myśl nowo obowiązujących przepisów muszą wyposażyć swoje obiekty w łącza teletechniczne zapewniające mieszkańcom dostęp do Internetu i telewizji bez względu na technologię stosowaną przez dostawcę tych usług.

 

 

Nowością wynikającą z wdrożenia przepisów jest obowiązek doprowadzenia do każdego lokalu między innymi światłowodu oraz instalacji umożliwiającej odbiór telewizji satelitarnej i radia UKF. Tak stanowi rozporządzenie dotyczące instalacji telekomunikacyjnych (Dz. U. z dnia 22 listopada 2012, poz. 1289), gwarantujące neutralność technologiczną.

design by : LEMONPIXEL.pl