CCTV
 

Closed Circuit TeleVision, czyli telewizja w układzie zamkniętym.


W nazewnictwie polskim telewizja dozorowa stanowi fragment zastosowań telewizji użytkowej związany z monitorowaniem i zabezpieczaniem osób i obiektów.

Profesjonalny system monitoringu dla firmy to podstawowa forma zabezpieczeń. Oferuje ona szeroki wybór wariantów i łatwą możliwość dostosowania do potrzeb Klientów.

Jedną z pierwszych zalet zainstalowanej telewizji przemysłowej jest to że spełnia rolę prewencyjną, odstraszając i zniechęcając osoby postronne od działań szkodliwych

Instalacja telewizji dozorowej wymaga najwyższej kultury technicznej oraz zdolności przewidywania nawet mało prawdopodobnych zjawisk. W systemach związanych z zabezpieczeniami każdy instalator i użytkownik, musi mieć świadomość, iż urządzenia o zbyt słabych parametrach, w stosunku do powierzonych im zadań, mogą w przyszłości nieść zagrożenie mienia a nawet życia. Skutkuje to także problemami z awaryjnością.

Telewizja dozorowa to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dziedzin branży zabezpieczeń mnogość standardów i technologii może stanowić problem dla przeciętnego użytkownika dlatego postaramy się pomóc Państwu w doborze sprzętu który następnie zamontujemy i skonfigurujemy pod Państwa potrzeby. Zapewniamy konserwacje już działającego systemu.

Odpowiednio zaprojektowana i wykonana instalacja znacząco wpływa na wzrost bezpieczeństwa biura.


zakładu, magazynu lub posesji prywatnej , a także daje możliwość zdalnej kontroli działań odbywających się na terenie obiektu . Obraz uzyskiwany z kamer jest wysokiej jakości i z powodzeniem sprawdza się zarówno przy kontroli wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz przez całą dobę, niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia.


 

 

design by : LEMONPIXEL.pl