KD i RCP

Istotną część inteligentnego budynku stanowią dzisiaj Systemy kontroli dostępu .

Aby nadzorować , kontrolować i rejestrować zdarzenia potrzeba umiejętnie dobranego i zaprogramowanego systemu , który zorganizuje pracę w obiekcie

Zaplanowanie systemu kontroli dostępu wymaga zebrania wielu informacji min dotyczących liczby wejść , pomieszczeń czy weryfikujemy wejścia i wyjścia osób które mają mieć do nich dostęp .Następnie przygotowujemy szczegółowych wykaz uwzględniających sugestie inwestora odnośnie pracowników i przyznanych im uprawnień .

 

Uprawnienia te może nadawać tylko administrator systemu,


dzięki czemu jest pewność, że do wyznaczonych miejsc wejdzie tylko ktoś komu na to pozwolimy . Kontrola dostępu pozwala nam na odpowiednie zaprogramowanie, kto i w jakim czasie może przebywać w wyznaczonym miejscu. Nawet jeżeli budynek posiada wiele wejść i pomieszczeń to pracownik może mieć dostęp tylko do przewidzianych przez nas miejsc. Z kolei osoba, która karty dostępu nie posiada - nie przekroczy żadnych drzwi z zainstalowanym systemem kontroli dostępu.

Taki sam system pozwoli nam dokładne zebranie informacji,


który pracownik ile przebywał w miejscu pracy. Co za tym idzie zabezpieczenie zaplanowane bezpośrednio w kwestii bezpieczeństwa budynku może dać nam sporo informacji o pracownikach i usprawnić działanie kadr, co z kolei pozwoli nam przygotować informacje dla systemu rejestracji czasu pracy .

RCP to nowoczesne i profesjonalne oprogramowanie oparte o sieć czytników i terminali. które rejestrują zdarzenia związane z odbiciem karty przez pracownika. Zaletą elektronicznego rejestrowania czasu pracy jest automatyczne rozliczanie czasu, znacznie prostsze tworzenie listy płac oraz automatyczne monitorowanie obecności pracowników i gości.

System ewidencji czasu pracy może być stosowany w wielu firmach i instytucjach.

 

Z powodzeniem jest on wykorzystywany przy rozliczaniu czasu pracy czasu pobytu w obiektach rekreacyjnych np. na basenie .

System umożliwia eksport danych do programów kadrowych

Zaprojektujemy i wykonamy instalacje w oparciu o najnowsze rozwiązania czołowych producentów systemów KD i RCP które będzie można rozbudować, zaproponujemy integracje systemów KD i RCP z istniejącymi instalacjami bezpieczeństwa alarmowymi czy też monitoringu wizyjnego . Zapewnimy przy tym zachowanie dobrego stosunku jakości do ceny
 

design by : LEMONPIXEL.pl